محصولات

ارده از کجا بخریم؟

ارده از کجا بخریم؟

برای پاسخ دقیق به این سوالها که “ارده را از کجا بخریم؟ ارده کجا کیفیت بهتری دارد؟ ارده کجا قیمت کمتری دارد؟” ابتدا بهتر است نوع ارده ایی که میخواهیم بخریم را مشخص کنیم؛ اما در ادامه ما یک راه حل جامع و کاربردی به شما معرفی می کنیم.

ارده از کجا بخریم؟

(برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع ارده بهتر است نوشته “انواع ارده” را مطالعه کنید.)

امروزه کمتر شهر و یا روستایی می توان یافت که در آن نتوان ارده کنجد یا فرآورده های کنجدی یافت اما این بدان معناست که از هر فروشنده یا مغازه ایی می تواند ارده تهیه کرد؟ قطعا خیر!

ارده از کجا تهیه کنیم

یک مشکلی جدی که در بازار فرآورده های کنجدی دیده می شود این است که بعضی از سودجویان و سوداگران  این بازار ، ارده های بی کیفیت خارجی یا ناخالص را به نام ارده ایرانی البته با قیمت خیلی ارزان تر به مردم می فروشند.(در نوشته”راه های تشخیص ارده مرغوب و خوب” مشخصه های یک ارده ارگانیک را معرفی کردیم و راه تشخیص ارده کنجد اصل از ارده کنجد تقلبی را بطور مفصل توضیح داده ایم.)
این قبیل ارده ها و فرآورده های کنجدی نه تنها برای سلامت بدن مفید نیستند بلکه ممکن ضرر هایی هم به همراه داشته باشند.

پیشنهاد ما

پیشنهاد اول و آخر ما این است که از 1)فروشگاه ها و تولیدی های مطمئن خرید کنید و یادتان باشد که ” هیچ ارزونی بی حکمت نیست!“. ارده از محصولاتی هست که به راحتی میشود در آن تقلبی کرد(استفاده از کنجد های بی کیفیت و مخلوط آن با سایر کنجد ها و …) به طوری که حتی با تجربه های این بازار نیز گاهی اوقات در تشخیص ارده کنجد مرغوب دچار اشتباه میشوند؛ بهتر است که به سراغ فروشندگان مطمئن و خوشنام این بازار بروید. البته می توان به سراغ 2)برندهای مطرح موجود در بازار هم اتکا کرد مانند محصولات کنجدی شیررضا یا حلوای عقاب.( انتخاب بین این دو گزینه زیاد سخت نیست میتوانید هم از برند ها تهیه کنید و هم از تولیدی ها،سپس یک مقایسه ساده انجام دهید.به همین سادگی و خوشمزگی❤)

ارده کنجد فروشگاه اَبوشَهر بطور 100 درصد خالص از دانه های کنجد ارگانیک و با کیفیت ایرانی فرآوری می شود. دانه های کنجد بوجاری شده،باکیفیت،تمیز و کاملا بهداشتی که به صورت سنتی در تنور تَفت داده می شود. در حال حاضر ما از محدود تولیدکنندگانی هستیم که بطور کامل از کنجد ایرانی برای تهیه ارده و فرآورده های کنجدی استفاده می کنیم. از تهیه و کاشت کنجد تا آسیاب کردن کنجد های برشته شده به وسیله کارشناسان مجرب، نظارت و پیگیری می شود تا برترین محصولات کنجدی ایرانی را به شما دوستان عزیزمان تقدیم کنیم.

سفارش ارده کنجد عمده

✅ همین حالا سفارش خود را ثبت کنید .

سوالی دارید ؟ - روی مشاوره خرید کلیک کنید، شماره خود را ثبت کنید،در اسرع وقت کارشناس ما با شما تماس بگیرند.
ارده کنجد

اطلاعات بیشتر ...

خرید ارده کنجد

خرید ارده کنجد

این محصول به طور کلی در دو استان بوشهر ( شهرستان دشتستان) و یزد تهیه میشود. ارده کنجد را میتوان مهمترین فراورده کنجد معرفی کرد که خود ارده و فرآورده های حاصل از ارده مانند حلوا ارده و یا حلوا شیره طرفداران زیادی دارند. اگر علاقه مند به خرید ارده کنجد هستید و میخواهید کمی بیشتر درباره این محصول اطلاعات کسب کنید …

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *